Razpis za delo strokovnega sodelavca za HRM
01 2006 205
Za pravilno delovanje portala morate imeti vključen javascript! Kliknite tukaj.

Strokovni sodelavec za HRM (m/ž)

Strokovni slodelavec HRM

KOMPAS d.d. Pražakova 4 Ljubljana, vabi k sodelovanju novega sodelavca (m/ž) in nudi zaposlitev na delovnem mestu: Strokovni sodelavec za HRM

Delovne naloge:
  • Spremljanje razvoja kadrov
  • Sodelovanje pri postopkih zaposlovanja
  • Po potrebi izvedba selekcijskega postopka
  • Vodenje kadrovske dokumentacije zaposlenih
  • Spremljanje delovnopravne zakonodaje in novosti na delovnem področju ter implementacija sprememb
  • Priprava podatkov in evidenc za obračun plač in koordinacija z računovodstvom
  • Načrtovanje in napotitev zaposlenih na zdravniške preglede
  • Poročanje državnim inštitucijam
  • Skrb za notranje obveščanje zaposlenih
  • Spremljanje in koordiniranje izvajanja strokovne prakse dijakov in študentov
  • Priprava poročil v skladu z zakonodajo; priprava internih poročil
  • Sodelovanje pri pripravi letnih planov izobraževanj in skrb za razvoj zaposlenih
  • Sodelovanje pri pripravi strokovnih podlag in operativnih navodil
  • Ostala dela po nalogu nadrejenega v zvezi s stroko
Pričakujemo:
  • Izobrazbo družboslovne ali druge ustrezne smeri
  • Najmanj pet let delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
  • Odlično poznavanje delovno pravne zakonodaje in področja zaposlovanja
  • Odlično poznavanje orodij MS Office
  • Sposobnost timskega dela, fleksibilnost, delovna zavzetost in odgovornost
  • Usmerjenost k zastavljenim ciljem in iskanju rešitev

Nudimo:
Delovno razmerje v mednarodnem podjetju v urejenem delovnem okolju in dinamičnem kolektivu. Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo za določen čas s poskusnim delom, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas. Delo bo potekalo na sedežu družbe.

Vabimo vas, da nam pisne prijave z življenjepisom in spremnim dopisom pošljete najpozneje do 21.09.2018, po elektronski pošti na naslov teja.avdijaj@kompas.si z obveznim pripisom v polju Zadeva: Strokovni sodelavec za HRM